Vážení zákazníci, So veľkou radosťou oznamujeme, že oslavujeme 4. výročie nášho e-shopu Cannapurna! K tomuto významnému míľniku sme pre vás pripravili mimoriadnu akciu na všetky naše produkty. Niektoré z nich budú dosahovať až 50 % zľavu! Akcia bude prebiehať na neurčito až do odvolania, takže neváhajte a využite túto jedinečnú príležitosť. Najlepšie produkty na trhu teraz za najlepšie ceny na trhu, to je ponuka, ktorú si nesmiete nechať ujsť! Je potrebné zdôrazniť, že počas tohto obdobia nebudú platiť žiadne ďalšie zľavy, kupóny a podobne. Využite túto akciu ešte dnes!

Komu pomáhame

Vďaka vám, našim zákazníkom, môžeme posielať dobré skutky do sveta. Z každého nákupu, ktorý u nás urobíte, posielame časť peňazí (1%) na podporu azylovej farmy Jarikhanda do Březůvek u Zlína. Práve sem sa dostávajú domáce zvieratá, ktoré si zo spolužitia s človekom priniesla len negatívne skúsenosti v podobe týrania alebo zanedbávania starostlivosti. Domov už tu našla takmer stovka zvierat od kráv, koní, ošípaných, kôz, oviec, sliepok až po psy a mačky. Všetci si zaslúžia pozornosť, starostlivosť a lásku.

Azylová farma sa stala našou "srdcovkou" aj preto, že je prevádzkovaná v súlade s ekologickými princípmi, ktoré sú nám v Cannapurně tiež blízke. Čo najmenší ekologická stopa, bezodpadový prevádzka, žiadne testovanie na zvieratách alebo iné zlé nakladanie s nimi - v tom všetkom ťaháme za jeden povraz. Pokiaľ u nás nakúpite, ako by ste sa pomyselne tohto povrazu chytili tiež. Ďakujeme vám za to.

POMÔŽTE NÁKUPOM
zvirata-farma-jarikhanda
Späť do obchodu

Vybrané články z nášho blogu

Napísali o nás

Dalšie hodnotenie