Vážení zákazníci, So veľkou radosťou oznamujeme, že oslavujeme 4. výročie nášho e-shopu Cannapurna! K tomuto významnému míľniku sme pre vás pripravili mimoriadnu akciu na všetky naše produkty. Niektoré z nich budú dosahovať až 50 % zľavu! Akcia bude prebiehať na neurčito až do odvolania, takže neváhajte a využite túto jedinečnú príležitosť. Najlepšie produkty na trhu teraz za najlepšie ceny na trhu, to je ponuka, ktorú si nesmiete nechať ujsť! Je potrebné zdôrazniť, že počas tohto obdobia nebudú platiť žiadne ďalšie zľavy, kupóny a podobne. Využite túto akciu ešte dnes!

CBDV kvety konope

Sme priekopníkmi na trhu s konopím! S hrdosťou predstavujeme CBDV na českom a slovenskom trhu ako prví. Zatiaľ čo konkurencia sa zameriava na zisky, my v Cannapurne sa venujeme prírodným konopným produktom novej generácie. CBDV, ne-psychoaktívny kanabinoid s potenciálnymi liečebnými účinkami, je naším poslaním. Sme lídrami v inováciách a výskume CBDV, definujeme nové štandardy v konopnom priemysle. Naša filozofia: prírodné, prospešné a inovatívne riešenia pre zdravie. Pripojte sa k nám a objavte, ako posúvame hranice v konopnom priemysle!

Cena

45
145

Značky

Zobrazených položiek: 1
Tutti Frutti 0,3
Novinka Tip
od €6 –18 %
od €4,90

Tutti Frutti CBDV Květy - Priekopník na konopnom trhu! Predstavujeme našu ručne trimovanú, prémiovú odrodu, bohatú na cannabidivarin (CBDV) a CBD, symbolizujúcu neustále...

Kód: 414/1G
1 položiek celkom
Späť do obchodu

Vybrané články z nášho blogu

Napísali o nás

Dalšie hodnotenie